Array ( ) کاربرد نرم افزار crm در کلینیک های زیبایی چیست؟ - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM طلوع
فهرست

اکثر کلینیک های درمانی که با مخاطبانی تحت عنوان بیمار سر و کار دارند بعد از مدتی که مراجعین آنها افزایش پیدا می کند برای نگه داری پرونده های بیماران خود دچار مشکل می شوند.

این کلینیک ها برای جذب تعداد بیماران و مراجعین بیشتر معمولا نیازهای خاص دارند .از جمله نیازهایی که کلینیک های پوست و مو و لیزر با آن مواجه هستند این است که اطلاعات بیماران به صورت تجمیع نگه داری نمی شود. در ایده آل ترین حالت اطلاعات و سوابق و پرونده مراجعه کنندگان در فایل های اکسل و وورد نگه داری می شود.

ما به این مجموعه ها نرم افزار crm کلینیک زیبایی را پیشنهاد می کنیم .

در این نسخه از  نرم افزار crm که برای مراکز درمانی ارائه می شود، هر بیمار و یا هر مراجعه کننده برای خود دارای یک پرونده اطلاعاتی می باشند . شما به راحتی می توانید امور انجام شده در هر ویزیت بیمار را در پرونده او ثبت کنید و مدارک و عکس های درمانی گرفته شده و سوابق بیمار را در پرونده اش اتچ و بایگانی کنید .تا زمانی که بیمار مجددا مراجعه می کند به راحتی بتوانید به سوابق و پرونده پزشکی بیمار دسترسی داشته باشید .مورد بعدی بحث توسعه فروش و بازاریابی مرکز زیبایی و درحالت کلی کلینیک های پزشکی می باشد .

ما همین طور به کلینیک های درمانی و زیبایی برای جذب مشتریان بیشتر سیستم کارت وفاداری و امتیازدهی را ارائه می دهیم در این سیستم بیماران و مراجعه کنندگان بر اساس تکرار خدماتی که از مرکز می گیرند میتوانند از تحقیقات کلینیک بهره مند شوند .

حال آنکه بیمار چطور می تواند به پرونده پزشکی خود دسترسی داشته باشد؟

باشگاه مشتریان برای کلینیک های درمانی به همین منظور ارائه گردیده تا بیمار بتواند به راحتی از طریق پروفایل شخصی خودش در باشگاه مشتریان کلینیک های درمانی به پرونده اش دسترسی داشته و اگر سوالی در خصوص مراحل درمان از پزشکان یا اپراتور های مجموعه دارند به آسانی بتوانند با آنها در ارتباط باشند

نرم افزار سی ار ام برای کلینیک زیبایی در خصوص مشتری مداری بیشتر نیز می تواند کمک کند از جمله اینکه ارسال پیامک ها (اس ام اس های اتوماتیک ) در خصوص تبریک و وقایع مهم مربوط به بیمار مانند اس ام اس تاریخ یادآوری چکاپ ، یادآوری ویزیت ماهانه و ... استفاده کنید.

نرم افزار کالر ایدی نیز برای شناخت بیمار یا مراجعه کننده در زمان پاسخگویی به تماس تلفنی نیز از جمله ماژول هایی است که این سیستم را کامل تر می کند.

تعداد بازدید:201

بیشتر بخوانید:

کاربرد نرم افزار crm برای کسب و کارهای B2Cمهم ترین کاربرد نرم افزار CRM در ارایه خدمات مشتریانکاربرد نرم افزار crm در کلینیک های زیبایی چیست؟کاربرد سیستم یکپارچه ارسال و دریافت SMS از طریق نرم افزار CRMارزیابی کاربرد مدیریت استراتژیک منابع انسانی در دانشگاه های نیجر
کلمات کلیدی کالر آیدی نرم افزار crm
درخواست دمو

درخواست دمو