فهرستگردشگری یک صنعت رو به رشد و دارای رونق فصلی است. حضور پررنگ در عرصه رقابت و بهبود کسب و کار از اهداف آژانس های هواپیمایی است.

از مزیت های طلایی بکارگیری CRM در آژانس های مسافرتی، افزایش رضایت مشتری است. خدمات دهی آسان، پاسخگویی سریع و حفظ مشتری از جمله اقداماتی است که آژانس ها به منظور رضایتمندی مشتریان خود به کار می گیرند.

 

امکانات ویژه سی آر ام برای آژانس های گردشگری

 

آلارم و یادآور:

روی مانیتور خود چند تکه کاغذ چسبانده اید؟ احتمالا روی این کاغذ  نوشته اید: " دوشنبه، با خانم امیری تماس بگیرم!"

اطراف میز کارتان پر از تکه های کوچک و بزرگ کاغذ است؟ روی یکی از این برگه ها نوشته اید: " کاتالوگ محصولات را به آقای دوستی ایمیل کنم!"

نرم افزار CRM هشدارها و یادآوریهای حیاتی را برای اقدامات مورد نیاز کارشناسان تنظیم می کند. CRM ارتباط و پیگیری مستمر با مشتری را تضمین می کند.

کارشناس خود را از سردرگمی  نجات دهید. با استفاده از سیستم CRM تمام این کاغذها مستقیم روانه زباله دان می شود...

با کاهش کارهای تکراری اما زمان بر، از وقت و انرژی کارشناس تان در جهت افزایش راندمان و سودآوری استفاده کنید.

تنها کافیست کارشناس شما یک وظیفه برای خود تنظیم کند. آنگاه در روز مقرر آلارم آن وظیفه را در کارتابل وظایف خود مشاهده خواهد کرد.

 

ارسال پیام های اتوماتیک:

برای یک بازاریاب هیچ چیز بهتر از یک سیستم جامع و هیچ چیز ساده تر از انتخاب سرنخ ها برای ارسال پیام های تبلیغاتی نیست.

علاوه بر این می توانید جهت مشتری مداری پس از عقد قرارداد با ارسال یک پیامک (SMS) یا ایمیل، حس ارزشمندی را به مشتری خود نشان دهید. با اینکار یکی از اصول مشتری مداری را رعایت کرده اید.

یا زمانیکه تلاش شما برای تماس با مشتری ناموفق است با ارسال یک پیامک اتوماتیک به او اطلاع دهید که با او تماس گرفته اید و پاسخ نداده است.

 

گزارش فروش:

گزارشات فروش همیشه یکی از علایق مدیران است. مشاهده، تجزیه و تحلیل جلسات هیئت مدیره نیازمند آمار متقن است. کدام گزارش مدنظر شماست؟

عملکرد کمپین ها؟

فروش های از دست رفته؟

تماس های منجر به فروش؟

عملکرد کارشناسان؟

و...

در پنل خود لاگین کنید و در بخش گزارشات، به سادگی بر روی گزارش موردنظر کلیک کنید.

 

سخن پایانی

در حال حاضر نرم افزار crm سود بیشتری برای صنایع مسافرتی به ارمغان دارد و همچنین به تجربه بهتر مشتریان آژانس های گردشگری منجر می شود. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که مشتری را با دقت بیشتری تجزیه و تحلیل کنید ، تعداد سرنخ های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

تعداد بازدید:96

بیشتر بخوانید:

امکانات پنل crm برای فروش تلفنیآیا امکانات نرم افزار CRM با سیستم های مدیریت اسناد برابری می کند؟امکانات ویژه نرم افزار crm برای آژانس مسافرتی یا گردشگری
کلمات کلیدی نرم افزار CRM ارسال پیام های اتوماتیک گزارشات فروش امکانات ویژه سی آر ام
درخواست دمو

درخواست دمو