Array ( ) نرم افزار CRM برای مدیریت ارتباط با تامین کنندگان - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM طلوع
فهرست
نرم افزار CRM برای مدیریت ارتباط با تامین کنندگان

نرم افزار crm  با مفهوم مدیریت ارتباط با مشتریان بیشتر رویکرد جذب و نگهداری مشتریان را در دستور کار خود دارد.

آیا مدیرت ارتباط با تامین کنندگان در نرم افزار crm  مفهوم دارد؟

مديريت زنجيره تأمين SCM چيست؟

فرآیند تامین کالا در زنجیره تامین هر سازمان می تواند در فرآیند فروش و بازاریابی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . در حقیقت مدیریت صحیح ارتباط با تامین کنندگان می تواند در بالا بردن میزان رضایت مشتریان موثر باشد . با تامین به موقع کالا و دسترسی به بهترین کیفیت در بین تامین کنندگان می تواند در ارائه محصول و خدمت به مشتریان موثر باشد .

در نگاه دیگر تامین کنندگان سازمان نیز مشتری سازمان هستند و رعایت اصول ارتباطات با تامین کنندگان می تواند در تامین کالا بر زمان مناسب و با کیفیت مطلوب منتج شود .

در نرم افزار crm  کلیه سوابق ارتباطات با تامین کنندگان در پرونده آنها ثبت می شود و کارشناس پیگیری کننده کارهای مرتبط با تامین کننده می تواند از کارتابل خود برای برنامه ریزی و پیگیری منظم استفاده نماید .

همچنین در نرم افزار crm  امکان ثبت پیش فاکتور ها و فاکتور های خرید از تامین کنندگان وجود دارد.

در حقیقت با ایجاد یک سیستم یکپارچه crm  در سازمان ارتباط فاکتور خرید و انبار هم شکل گرفته و سند ورود به انبار هم صادر خواهد شد .

 

تعداد بازدید:166

بیشتر بخوانید:

کدام ویژگی‌های نرم افزارCRM برای بازاریابی ضروری است؟نرم افزار CRM، راهکاری برای یکپارچه‌سازی و خودکارسازی فرآیند فروش6 روش عالی و کارآمد برای خرید مجدد مشتریانامکانات پنل crm برای فروش تلفنیراهکارهای جامع برای موفقیت در بازاریابی پیامکی
کلمات کلیدی مديريت زنجيره تأمين SCM مدیریت ارتباط با تامین کنندگان مدیریت ارتباط با مشتریان
درخواست دمو

درخواست دمو