Array ( ) کاربرد نرم افزار crm برای کسب و کارهای B2C - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM طلوع
فهرست
کاربرد نرم افزار crm برای کسب و کارهای B2C

یکی از پرکاربردترین و اثربخش ترین حوزه های نرم افزار CRM حوزه B2C می باشد. یعنی تعامل سازمان با مشتریان شخصی یا به عبارت دیگر مصرف کنندگان نهایی نرم افزار CRM بواسطه یکپارچه بودن با زیر سیستم فروش امکان ثبت کلیه خریدهای مشتریان شخصی را در خود دارد . به عبارت دیگر سوابق خرید هر مشتری مصرف کننده به سازمان امکان تحلیل دقیق نیازمندی ها و علایق مشتریان را خواهد داد.

همچنین در نرم افزارCRM B2C امکان درافت نقطه نظرات مشتریان در قالب نظرسنجی و رضایت سنجی نیز وجود دارد . اگر در باشگاه مشتریان هم سیستم نظرسنجی و یا رضایت سنجی وجود داشته باشد امکان یکپارچه شدن با نرم افزار CRM وجود دارد . امروزه در نرم افزارهای CRM با رویکرد B2C روی نظرات مشتریاان نهایی بسیار تاکید می شود و حتی با جمع اوری اطلاعات از رسانه ها و شبکه های مجازی نیز سعی در تکمیل این نوع نگاه به مشتریان می باشند .

در نرم افزار CRM با رویکرد B2C مباحث خدمات پس از فروش که در انتهای پروسه خرید مشتری نیاز به خدمات پشتیبانی می باشد را نیز شامل می شود .

در مواردی که نرم افزار CRM به فروشگاه اینترنتی متصل می باشد . خرید مشتریان نهایی (End User) از فروشگاه اینترنتی در سوابق مشتریان در نرم افزار CRM به صورت یکپارچه درآمده و استراتژی های امتیازدهی به مشتریان به صورت کاملا یکپارچه در کلیه سیستم ها شامل CRM، Club، eShop مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

منبع : www.toluesoft.com

تعداد بازدید:128

بیشتر بخوانید:

کاربرد نرم افزار crm برای کسب و کارهای B2Cمهم ترین کاربرد نرم افزار CRM در ارایه خدمات مشتریانکاربرد نرم افزار crm در کلینیک های زیبایی چیست؟کاربرد سیستم یکپارچه ارسال و دریافت SMS از طریق نرم افزار CRMارزیابی کاربرد مدیریت استراتژیک منابع انسانی در دانشگاه های نیجر
کلمات کلیدی کاربرد نرم افزار crm استراتژی CRM سیستم نظرسنجی ثبت کلیه خریدهای مشتریان نرم افزارهای CRM
درخواست دمو

درخواست دمو