فهرستیکی از مهمترین سرمایه های هر شرکت  و سازمان مشتریان و مخاطبین آن هستند.ثبت ارتباطات با این مخاطبین (سرنخ ، فرصت ، مشتری ، تامین کنندگان ، نمایندگان و...)، پرونده ای از عملکرد دو طرفه  سازمان  و مشتری را نسبت به هم به نمایش می گذارد.

این پرونده ارتباطات، همواره می تواند  راهکارهای بازاریابی  و فروش را نسبت به این مخاطبین سازمان (سرنخ ، فرصت ، مشتری ، تامین کنندگان ، نمایندگان و...) مشخص نماید.

ثبت ارتباطات با مخاطبین در  نرم افزار CRM نشان می دهد  ما در چه تاریخی ، با چه کسی در سازمان مخاطب ،چه صحبتهایی کرده ایم و یا چه پیامی را در قالب اس ام اس ، ایمیل  ، نامه ، فکس  و یا در قالب شبکه های اجتماعی و یا نرم افزار های شبکه ای مانند تلگرام و ... ارسال نموده ایم.

این پرونده به راحتی به کارشناسان فروش (حتی کارشناس تازه کار فروش که به تازگی وارد سازمان ما شده است) این فرصت را می دهد تا به کلیه مراودات ارتباطی ما با این مخاطب (سرنخ ، فرصت ، مشتری ، تامین کنندگان ، نمایندگان و...) دسترسی داشته باشد  و بهترین راهکار و سیاست فروش را  (و یا حتی سیاست مناسب خرید را نسبت به تامین کنندگان ) برای این مخاطب به اجرا در آورد.

استفاده از نرم افزار سی آر ام این قابلیت را به سازمان شما می دهد که در کنار ثبت دستی ارتباطات شما با مخاطبین ، بخش های زیادی از ارتباطات را به صورت اتوماتیک ثبت نماید.

استفاده از سیستم تلفنی VoIP  این امکان را فراهم می کند که حتی مکالمات تلفنی کلیه کارشناسان سازمان با مخاطبین هم به صورت اتوماتیک در قالب یک ارتباط ثبت گردد و در هر زمان نیاز به بازنگری بود در اختیار مدیران سازمان قرار گیرد.

منبع : www.toluesoft.com

بیشتر بخوانید:

بخش بندی مشتریان را بر چه اساسی انجام دهیم؟نرم افزار مدیریت ارتباط با تامین کنندگانافزایش بهره وری با دستیابی سریع به اطلاعات مختلف در نرم افزار سی آر اماهمیت هماهنگی بین واحد بازاریابی و واحد فروشخلق فرصت های فروش با ثبت اطلاعات مشتریان در نرم افزار سی آر ام
کلمات کلیدی
درخواست دمو

درخواست دمو