نرم افزار CRM طلوع

نرم افزار CRM یک ماه اول رایگان​

نرم افزار سی آر ام طلوع یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد که بازاریابی و فروش را نظم و سازمان می دهد و در نتیجه به کمک آن فروش خود را چند برابر افزایش می دهید.

طبق تحقیقات، کسب و کارهایی که از نرم افزار CRM برای بازاریابی و فروش استفاده می کنند می توانند تا 300 درصد فروش خود را افزایش دهند.

نرم افزار CRM امکانات تخصصی برای واحدهای بازاریابی و فروش دارد که این واحدها برای خودکار کردن فرایند ها و کسب موفقیت به آن نیاز دارند.

از امکانات کاربردی و مهم نرم افزار CRM، ثبت اطلاعات مشتریان به منظور تحلیل رفتار مشتریان و با هدف افزایش رضایت آنها و فروش بیشتر می باشد.
نرم افزار CRM به عنوان بهترین و جامع ترین نرم افزار برای بخش خدمات پس از فروش و مرکز تماس دارای امکانات زیادی است.

مشاغل مختلفی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای تعامل و ایجاد ارتباط با مشتریان موجود و فرصت های فروش استفاده می‌کنند. از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار CRM طلوع سفارشی سازی برنامه متناسب با نیاز کسب‌وکارهای ایرانی است.

نرم افزار مدیریتی و ارتباط با مشتریان CRM جهت مشتری یابی، بازگردانی و وفادارسازی مشتریان به آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی.

نرم افزار CRM املاک قدرتمندترین روش حفظ مشتری و ایجاد شرایط عقد قرارداد مجدد با مشتریان قدیمی.

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک مجموعه‌ای از امکانات موردنیاز جهت پذیرش بیمار، نوبت‌دهی و جذب درآمد را تشکیل می‌دهد.

با استفاده از نرم افزار CRM می‌توانید بازاریابی شخصی وهدفمند داشته‌باشید، مشتریان جدید جذب کنید و ارتباطات بهتری با مشتریان وفادار خود برای افزایش فروش و تکرار خرید ایجاد کنید.

نرم افزار CRM مدیریت آموزشگاه‌ها به حفظ و سازمان‌دهی کلیه اطلاعات جاری در یک موسسه آموزشی کمک می‌کند. علاوه بر این، نقش اساسی در مدیریت کارکنان و اتوماسیون گردش کار دارد.

استقرار نرم افزار CRM آژانس‌های مسافرتی به منظور شناسایی و جذب مسافران سودآور و پرتکرار است. دسته بندی هدفمند داده‌های جمع آوری شده پیش نیاز بهینه سازی فعالیت های بازاریابی است.

نرم افزار CRM در یک نگاه

CRM نرم افزاری است که می تواند با مدیریت صحیح فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش کمک زیادی به شما کند، با نرم افزار CRM پیگیری کارها، پیگیری درخواست های مشتریان، نظم و سرعت می گیرد و در نتیجه باعث افزایش فروش شما می شود.

نرم افزار CRM طلوع طی 12 سال کار مداوم توانسته است در بیش از30 نوع کسب کار تجربه های موفقی به دست بیاورد.

نرم افزار CRM - یک ماه اول رایگان

نرم افزار مدیریت کسب و کار و مشتریان (CRM) طلوع می تواند فروش شما را تا 300% افزایش دهد!

می توانید به مدت یک ماه، بصورت رایگان امکانات نرم افزار CRM طلوع را تست کنید.