.

بیماران مهم ترین منبع حیات پزشکان هستند. هنگامی که حضور بیماران در مطب به طور صحیح برنامه ریزی نشود، نوبت بیمار از دست می رود، زمان ویزیت و مشاوره بیمار کوتاه می شود، نسخه بیمار تجدید نمی شود، بیمار رنج می برد و این وخیم شدن تجربه بیمار می تواند برای حرفه شما ویران گر باشد.برای پیشرفت در بازار بیمارمحور امروز نیاز به یک رویکرد جامع برای مدیریت بهتر زمان، کیفیت بهتر مراقبت از بیمار، افزایش ارتباطات و بهره وری پزشک و کارکنان و افزایش درآمد دارید.

همه این ها نیاز به تمرکز بیشتر بر بهبود تجربه بیمار است.برای موفقیت، مدیریت تجربه بیمار رأس فعالیت های شما باشد. این امر دلهره آور است، اما پیشرفت های اخیر در فناوری، مدیریت تجربه بیمار از ابتدا تا پایان چرخه پذیرش بیمار را بسیار آسان کرده است.نرم افزارهای مدیریت مطب ها و کلینیک ها به شما کمک می کند تا یک تجربه برتر از مراقبت بیمار، نوبت دهی منظم، برقراری ارتباط با بیماران و یادآوری ها را ایجاد کنید. نتیجه این امر ارائه مراقبت بهتر، افزایش بهره وری مجموعه و بیماران شادتر و سالم است.

عدم برنامه ریزی صحیح منجر به اتلاف وقت پزشکان و کارکنان، تجربه ضعیف بیمار و از دست دادن درآمد پزشک می شود.

نرم افزار CRM ویژه مطب و کلینیک چیست؟

نرم افزار CRM نسخه مطب و کلینیکبه پزشکان و سایر ارائه دهندگان مراقبت های درمانی کمک می کند تا کارهای روزمره مانند تشکیل پرونده بیمار، نوبت دهی و صورت حساب را مدیریت کنند. ارائه دهندگان خدمات پزشکی، از مطب های کوچک تا کلینیک های بزرگ، از نرم افزارهای مدیریتی برای خودکار کردن بسیاری از کارهای روزمره اداری استفاده می کنند.

برترین ویژگی های نرم افزار CRM مطب و کلینیک

پذیرش بیمار و تشکیل پرونده بیماران

اطلاعات پایه بیمار به انضمام درج آزمایش ها، انواع گرافی و مدارک اسکن شده در پرونده بیمار ثبت، ذخیره و نگهداری می شود و دسترسی دائمی حتی بعد از سال ها امکان پذیر خواهد بود. دسترسی سریع به پروفایل بیمار به خصوص در کلینیک هایی که منشی و دستیار یک شخص است، زمان را برای کارهای مهم تر آزاد می کند.

دوران سامان دهی پرونده بیماران به شیوه های مرسوم به سر آمد، زونکن و پرونده های کاغذی را جمع کنید و پرونده الکترونیکی را جایگزین آن کنید.

نرم افزار نوبت دهی بیمار

فقط چند کلیک طول می کشد تا اپراتور نوبت مراجعان را رزرو کند. وظیفه یادآوری را بسپارید به برنامه! هشدار آن یک روز قبل یا هر زمان که شما بخواهید، با پیامک به مراجعه کننده و پزشک اعلام می شود.

تعرفه خدمات پزشکی

در این قسمت می توانید کلیه خدمات قابل ارائه در مرکز درمانی را ثبت، ویرایش و یا حذف کنید و در زمان مراجعه بیمار فقط با چند کلیک یک صورت حساب فوق العاده دقیق را تکمیل و چاپ کنید.

نرم افزار چند زبانه

دسترسی متمرکز به اطلاعات تمام بیماران نیاز پزشکانی را که علاوه بر ایران در سایر کشورها مطب دارند مرتفع می نماید. پشتیبانی از زبان های متعدد مانند: انگلیسی، عربی و... از برتری این نرم افزار است که برای این دسته از پزشکان گرامی و مدیران محترم کلینیک ها فراهم آمده است.

داشبورد حرفه ای

از داشبورد بصری، لیست کارها و تقویم قابل تنظیم لذت ببرید. چنانچه نرم افزار به دستگاه کالرآی دی متصل باشد، نام و شماره تماس بیمارانی که در مرکز پرونده دارند پیش از پاسخگویی به تلفن شناسایی می شود. علاوه بر آن اطلاعات بیمارانی را که برای اولین بار تماس گرفتند با یک کلیک فوری ثبت می شود.

نرم افزار تحت وب

نصب آسان و دسترسی سریع به برنامه از مزایای نرم افزارهای تحت وب است. هیچ نرم افزاری برای بارگیری و هیچ سخت افزاری برای نصب نیاز نیست. پس از تهیه نرم افزار، لینک ورود به سیستم برایتان ایجاد می شود، نام کاربری و رمز عبور را وارد می کنید و نرم افزار پذیرش بیمار آماده است.امکان استفادهِ نرم افزار در چند کامپیوتر مختلف از دیگر مزیت های نرم افزار تحت وب است.

اتصال به سامانه ارسال پیامک

ارسال پیامک یادآوری چند روز قبل از مراجعه بیمار ساده به نظر می رسد اما از مصادیق نوین ارتباط با بیمار است. حال اگر این ارتباط دو طرفه باشد و بیمار نیز بتواند سوالش را به یک شماره پیامک، بفرستد چه می شود؟ سوال بیمار در پرونده او ذخیره و پزشک به آن پاسخ می دهد.

سطوح دسترسی کاربران

منشی، پزشک، دستیاران و افرادی که باید با نرم افزار کار کنند دسترسی محدود مطابق با نیازشان دارند و هر کدام با نام کاربری خود وارد نرم افزار کلینیک می شود و عملکرد هر یک قابل پیگیری است.کارایی دیگر باشگاه مشتریان برای کلینیک های زیبایی این است که زیباجو بتواند به راحتی از طریق پروفایل شخصی خود در باشگاه مشتریان به پرونده خود دسترسی داشته باشد و اگر سوالی در خصوص مراحل درمان از پزشکان یا اپراتورهای مجموعه دارد به آسانی بتواند با آن ها در میان بگذارد.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان برای کلینیک های پزشکی و زیبایی به همین منظور ارائه گردیده تا مراجعه کننده بتواند به راحتی از طریق پروفایل شخصی خود در باشگاه مشتریان به پرونده اش دسترسی داشته باشد و اگر سوالی در خصوص مراحل درمان از پزشکان یا اپراتورهای مجموعه دارد به آسانی بتواند با آن ها در میان بگذارد.

گزارشات سریع

می خواهید از خدماتی که بیشترین متقاضی را در مطبتان دارد مطلع شوید؟ کافیست نگاهی به گزارش های نرم افزار بیاندازید تا در جریان ریز آمار به تفکیک قرار بگیرید.

نرم افزار CRM مدیریت مطب و کلینیک پزشکان

نسخه لایو دمو – کلیک کنید

امکانات نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

1. تعریف مراکز درمانی (بیمارستان، داروخانه، کلینیک و ...)

2. تعریف بیماران

3. گروه بندی بیماران بر اساس نوع بیماری

4. نوبت دهی بر اساس پزشک و تاریخ

5. ثبت کلیه ارتباطات بیمار با مرکز

6. ثبت مدارک پزشکی بیمار در پرونده ارتباطی بیمار

7. ثبت همراهان بیمار به عنوان اعضای خانواده

8. ارسال پیامک نوبت در روز نوبت داده شده

9. ارسال پیام های اطلاع رسانی و آموزشی در زمینه بیماری هر بیمار

10. اتصال به باشگاه مشتریان

11. نمایش نوبت دهی و یا ارجاعات به یک پزشک

12. نمایش پرونده بیمار در پانل کاربری خودش

13. جستجوی پیشرفته

14. تیکت گذاری در صورت وجود مشکل در سیستم و ثبت در پرونده بیمار

15. ارسال پیامک به یک مشتری یا گروهی از مشتریان

16. ارسال ایمیل به یک مشتری یا گروهی از مشتریان

17. ارسال فکس به یک مشتری یا گروهی از مشتریان

18. ارسال نامه به یک مشتری یا گروهی از مشتریان و چاپ لیبل های پستی

19. دریافت اس ام اس و ایمیل

.