.

شرکت نرم افزاری ایده پرداز طلوع در سال 1382 بر پایه شیوه های نوین علمی با انگیزه ارائه ی سیستم های پیشرفته ی فناوری اطلاعات تاسیس شده است وهم اکنون دارای گرید 4 شورای عالی انفورماتیک می باشد. در این مدت اقدام به طراحی ، تولید و راه اندازی پروژه های متعدد نموده است.

این شرکت طی 14 سال گذشته موفق به طراحی موتور کاملا بومی شده است که با توجه به نیاز های فن آوران رویان پارس کلیه زیر ساخت های لازم جهت طراحی و استقرار این سیستم را در اختیار دارد.

این شرکت سابقه صادرات نرم افزار به کشورهای امارات، مصر، سنگاپور و عربستان را داراست و چشم انداز خود را مطرح شدن در سطح جهانی می داند. فرهنگ شرکت صداقت، مشتری مداری، توجه به خواسته مشتریان و ارائه راه حل های مناسب جهت پیشبرد اهداف ایشان می باشد و همواره سعی شده است تا با ارایه ی بهترین کیفیت و نوآوری در محصولات در جهت کسب رضایت مشتریان اقدام شود.

شرکت ایده پرداز طلوع در سال 1385 با بهره گیری از تجارب علمی و کاربردی اساتید دانشگاهی، مشاورین بازاریابی و فروش و با بررسی نرم افزارهای برتر جهانی ، اقدام به طراحی و تولید موتور اصلی سامانه های مدیریتی خود نموده است که یکی از خروجی های این موتور نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان می باشد . این سامانه مبتنی بر اصول علمی طراحی شده و همچنان در حال ارتقا در راستای تحقق اهداف عالی مدیریتی ، در کلیه سازمان ها می باشد. سامانه فوق با استفاده از تکنولوژی .Net، معماری چند لایه و آخرین فناوریهای برنامه نویسی شی گرا ، تحت وب طراحی و تولید شده و با قابلیت انعطاف پذیری بالا امکان پیاده سازی بر اساس نیاز های خاص هر سازمان را دارا می باشد .

در حال حاضر سیستم های مدیریتی یکپارچه طلوع شامل سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، حسابداری ، خزانه، انبار ، زیر سیستم مدیریت پروژه ها ، باشگاه مشتریان ، باشگاه نمایندگان ، باشگاه تامین کنندگان ، سیستم کارت وفاداری ، فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن های یکپارچه شده با این سیستم ها و ایجاد ارتباط با سیستم دیگر و دریافت اطلاعات در دسترس مشتریان محترم می باشد.

تعدادی از صنایع و زمینه های کاری که تاکنون از سیستم های یکپارچه طلوع و یا بخش هایی از آن استفاده نموده اند و ویژه آنها سیستم Customize گردیده است شامل :

 1. بانک ها و موسسات مالی
 2. شرکت های بازرگانی و تولیدی
 3. موسسات حمل ونقل داخلی و بین المللی
 4. مراکز درمانی و پزشکی
 5. صنعت بیمه
 6. صنایع ساختمان
 7. موسسات آموزشی
 8. صنایع پتروشیمی
 9. آژانس های مسافرتی
 10. موسسات تبلیغاتی
 11. و دهها زمینه دیگر صنعتی ، تولیدی و خدماتی

هم اکنون بیش از 800 سازمان و موسسه با تعداد بیش از 5000 کاربر در کل دنیا از سیستم های ارائه شده توسط این شرکت در حال استفاده می باشند.

راه های ارتباطی شرکت ایده پرداز طلوع

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، روبروی پیچ شمیران، پلاک 352، طبقه 6، واحد 31

کد پستی: 1148963378